KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12433228
nr 1243 3228
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Blomstånd. Signerad, numrerad 101/300. Motivet: 30x46 cm
Utrop:
600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:38:39
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg